×
Your cart is empty.
Svatební šaty šité na míru každé postavě - Nejde tu o velikost- jde o VÁS.

ATELIÉR BARA B.

Dukelská třída 21

Brno, 614 00

Bc. Barbora Burešová, DiS.

Telefon:  +420 605 573 408

Email:    barbora@bara-b.cz

IČO:     09879200

REZERVUJ SI SVOJI ZKOUŠKU

  Má první, má jediná…
  26. 7. 2018 barbora

  Má první, má jediná…

  Posted in Svatební šaty

  Před necelým rokem se mi zasnoubila “skoro” švagrová. Když mě požádala, abych jí ušila svatební šaty, splnil se mi sen. Korzetové šaty jsem již v minulosti šila, ale je  n jako plesové.

  Nejprve jsme spolu obešly pár svatebních salónů a Síma si vyzkoušela různé typy. Oplejší, celokrajkové, korzetové, s vlečkou, s rukávky,…

  Na konec jsme se shodly:

  • korzet, který podrží větší poprsí a vytvaruje pas
  • krajka, jako ženský a krásný prvek
  • sukně hladká, s vlečkou
  • lehký rukávek k zakrytí paží
  • barva IVORY- ne sněhově bílá

  Úkol zněl jasně: přenést pozornost od jistých partií. Díky korzetu jsme vrchní část stáhly, zúžily a díky kruhové spodnici dodaly sukni objem. Rukávek z krajky zůstal lehký a prodyšný. Tetování na zádech jsme podtrhly zajímavým výstřihem a lemem krajky. Ten také posloužil jako ramínka pro podržení prsou. Proto Síma nemusela mít ramínka od podprsenky a přes to vše krásně drželo.

  Na šití jsem měla dostatek času, proto jsem si mohla dovolit hodně zkoušek a postupovat pomalu. Na první zkoušky chodila Síma s mámou, ale pak už jsem jí to zakázala. Chtěla jsem, aby byla máma dojatá, až ji uvidí ve svatební den v hotových šatech. A taky se mi to povedlo :).

  Když jsem šaty žehlila den před svatbou, byla jsem neuvěřitelně nervózní- co když je propálím? Nebo na nich udělám skvrnu? Na štěstí se žádná katastrofa nekonala a vše bylo skvělé.

   

  ___________________________________________________________________________________

  POZNATEK: nevěsta do šněrovacích šatů na míru již nesmí hubnout!!!!

  POZNATEK 2: na šatech se objevily skvrny od dortu(červená a modrá), od trávy(zelená), od prachu a chození (černá). Čistírna si s tím poradila na jedničku a šaty jsou nyní krásně bílé.