×
Your cart is empty.
Svatební šaty šité na míru každé postavě - Nejde tu o velikost- jde o VÁS.

ATELIÉR BARA B.

Dukelská třída 21

Brno, 614 00

Bc. Barbora Burešová, DiS.

Telefon:  +420 605 573 408

Email:    barbora@bara-b.cz

IČO:     09879200

REZERVUJ SI SVOJI ZKOUŠKU

  Recenze

  Rozhodnutí nechat si ušít šaty právě od Vás bylo to nejlepší, jaké jsem mohla udělat. Po ne příliš příjemné zkoušce v jednom nejmenovaném svatebním salonu, jsem myslela, že na moji postavu nesednou žádné šaty tak, abych byla úplně spokojená. Opak se však stal pravdou. Zavítala jsem k paní Báře, která byla neskutečná již od prvního setkání. Vyslechla mé požadavky, doplnila je vlastními nápady a radami a vznikly tak šaty, na které nedám dopustit. Skryly všechno, co měly, podtrhly mé přednosti, ale co je hlavní, já jsem se v nich cítila dokonale po celý den až do pozdních ranních hodin. Šatky předčily mé očekávání, byly jedinečné a obdiv získaly také ze strany svatebčanů, pana fotografa, slečny květinářky… Teď už můžu na náš krásný den jen vzpomínat, prohlížet fotografie a být vděčná, že šaty od Vás byly nedílnou součástí tohoto dne. Jedno velké děkuji 🤍

  -Markéta-

  O Barunce jsem věděla od samotného počátku plánování svatby – i přes krásné reference a s vědomím, že právě šaty od Báry by byly jedinou cestou, kdy bych měla na náš svatební den šaty opravdu podle mých představ, jsem se však uvolila ke zkoušce ve svatebním salonu. Chtěla jsem asi jen zažít ten pocit, nicméně ze zkoušky jsem odcházela smutná, nespokojená, s volbou šatů, které byly sice krásné, nicméně mé postavě a ani mé osobnosti prostě nevyhovovaly. Ta vnitřní nespokojenost vedla k tomu, že jsem veškerou důvěru vložila do Barunky a jejího neskutečného daru. Šaty, které ušila, byly přesně takové, jaké jsem chtěla. Barunka vyslechla mou představu a maximálně ji vyšperkovala nejedním svým návrhem. Pod jejíma rukama tak vznikly šaty pro mě dokonalé. A tak s neskonalým vděkem a radostí vzpomínám nejen na náš svatební den, ale i na Barunku. A šaty visí doma ve skříni a mohly by vyprávět… Velké díky! ❤

  -Bohdanka-

  Moje představa svatebních šatů se mi v Barčiných rukou stala skutečností. I přes moji nekonfekční postavu mi šaty naprosto padly a skryly co mělo zůstat skryto a naopak podtrhly mé přednosti. Osobní a individuální přístup. Kvalitní zpracování . Maximální spokojenost 👍.

  -Simona-

  Můj požadavek byl jednoduché, lehoučké a splývavé šaty ve kterých bych vydržela tančit a užívat si svůj den D. Bára mi tento sen splnila smyslným hedvábím a jednoduchým řešením šatů ve vzhledu 2v1.Jsou prostě úžasné. Moc děkuji ❤️

  -Ivana-

  Nechala jsem si u Barči šít svatební šaty. Od prvotních konzultací po finální úpravy bylo vše skvělé. Se vším mi poradila, ale přitom kladla důraz na to, aby finální rozhodnutí bylo moje a já byla spokojená. Nikdy mi nic nenutila. Nebyl problém lehce přešít už skoro hotové šaty nebo objednat krajku z Anglie. Šaty byly tak pohodlné, že jsem v nich vydržela v pohodě až do rána. Moc děkuji a všem doporučuji!

  -Monika-

  Chtěla bych moc poděkovat za dokonalé svatební šaty Bářiným zlatým ručičkám. Můj obdiv patří i její obrovské trpělivosti, kterou musí být pro tuto práci obrněná, protože vyhovět nastávající nevěstě je opravdu těžký úkol. Přišla jsem k Báře s chaosem požadavků a odešla s dojetím a úžasným pocitem, že mám přesně TY ONY svatební šaty! Ještě jednou srdečný dík. Nikdo jiný by to nemohl zvládnout lépe ❣

  -Eva-

  O Báře jsem se dozvědela úplnou náhodou, nicméně zpětně můžu říct, že to byla ta nejlepší volba. Celkový přístup byl skvělý a moje svatební šaty předčily mé očekávání. Co já osobně považuju za důležité zmínit, je i kvalita materiálu. Bára pracuje s opravdu kvalitními látkami, které jen upevní úžasný dojem. Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro ni. Díky Baru, tvojí zásluhou jsem měla šaty snů.

  -Karolina-

  Na Barču jsem se obrátila na základě doporučení kamarádky poté, co šaty ve svatebním salónu vůbec neodpovídaly mé představě. Hned po první návštěvě u Barči jsem věděla, že jsem nemohla udělat lépe, když jsem se rozhodla nechat si ušít svatební šaty u Barči, jelikož bylo poznat, že šití je její vášeň, snaží se vyplnit představy zákazníka, ale zároveň poradí, když je to potřeba. Nápady Barči, jak šaty upravit, jsem ocenila. Díky tomu nakonec šaty předčily mé očekávání a já se v nich v můj svatební den cítila naprosto báječně 🙂

  -Vendy-

  O svatebních šatech jsem měla určitou představu, kterou mi Bára pomohla dotáhnout k dokonalosti. Poradila mi jak s vhodným materiálem, tak střihem. V šatech jsem se cítila perfektně a měla jsem je na sobě celý den i večer. Vůbec se mi je nechtělo sundat!

  -Martina-

  S Bárou je výborná komunikace- co slíbí, to platí. Nejdůležitější ale je, že umí ušít krásné šaty pro každou z nás! Poradila mi stříh, který na mé postavě vypadal hezky a lichotil mi.

  -Petra-

  Na Báru jsem narazila úplnou náhodou, když jeden můj známý sdílel její profil na instagramu. Byla jsem čerstvě zasnoubená a tak jsem Báru oslovila. Musím říct, že se mnou neměla jednoduchý úkol.
  Neměla jsem představu, jak budou moje šaty vypadat, takže až na jednu fotku byl návrh v Bářiných rukou. Žila jsem v zahraničí, takže se počet zkoušek musel zúžit na minimum a přitom to celé stihnout v relativně krátkém časovém úseku (červen- září) a poslední výzvou, která před námi stála byla moje prsa🤣 mám opravdu velká prsa, která by se asi do žádných šatů v salónu nevlezla. Nechtěla jsem mít na svatbě podprsenku, vymyslela jsem si průhledná ramena a rukávy a do toho jsem potřebovala, aby šaty prsa zpevnily. Bára vše zvládla na jedničku s hvězdičkou. Ve všem mi vyšla vstříc, pokud nějaký můj nápad nebyl zrealizovatelný, navrhla mi podobnou alternativu a její smysl pro detail je neskutečný. Šaty předčily mé očekávání a perfektně padly, byly jak moje druhá kůže, zakryly co měly zakrýt a zvýraznily, co měly zvýraznit. Hlavně splnily moje největší přání a to bylo zůstat v šatech celý svatební den i noc. Ano, dostaly zabrat, ale ani jeden šev nepovolil a prsa zůstala kde měla.
  Bára byla vždy příjemná a přátelská a hlavně přežila moji více než energickou rodinu (máma se sestrou), která se mnou na zkoušky chodila.
  Určitě bych neměnila.

  -Anna-