×
Your cart is empty.
Svatební šaty šité na míru každé postavě - Nejde tu o velikost- jde o VÁS.

ATELIÉR BARA B.

Dukelská třída 21

Brno, 614 00

Bc. Barbora Burešová, DiS.

Telefon:  +420 605 573 408

Email:    barbora@bara-b.cz

IČO:     09879200

REZERVUJ SI SVOJI ZKOUŠKU

  Láska, krása, svatební šaty…
  26. 7. 2018 barbora

  Láska, krása, svatební šaty…

  Posted in Svatební šaty

  Proč svatební šaty?

  Už když jsem studovala oděvku, snem asi každé z nás, bylo šít svatební šaty. Co může být krásnějšího a naplňujícího, než splnit ženě její přání o dokonalých svatebních šatech?

  Měla jsem štěstí. Svoji praxi jsem dělala u Míši a Zuzky- holky studovaly stejný obor jako já a už při škole začaly šít svatebky. Jsem ráda, že se jim to rozjelo, a dnes už musí nevěsty i odmítat. Díky nim dnes umím víc věcí, než jsem se mohla na škole naučit.

  www.kabelkovaoplocka.cz

   

  Baví mě celý proces, který s nevěstou prožívám. Od prvotní představy, přes výběr látek, až po krásné fotky ze svatby.

  Na ručně šitých svatebních šatech vidím velké plus: nevěstě vše sedne a nemusí se bát, že by se v nich v den D cítila špatně. Navíc k nim má úplně jiný vztah a i toto dělá její den nezapomenutelným.

  SVATBY miluji. Sejdou se dvě rodiny, které spolu  snad poprvé prožijí celý den. Novomanželé jsou středem pozornosti. Atmosféra plná lásky zasáhne každého- od malé družičky až po babičku s dědečkem. Připomenou si svoji svatbu a oči se jim naplní hvězdičkami.

  Ano, jsem sentimentální a když svatby fotíme, nejednou se mi stane, že brečím. Připoutat se k druhému člověku, kterého miluji, je přeci krásné.