×
Your cart is empty.
Svatební šaty šité na míru každé postavě - Nejde tu o velikost- jde o VÁS.

ATELIÉR BARA B.

Dukelská třída 21

Brno, 614 00

Bc. Barbora Burešová, DiS.

Telefon:  +420 605 573 408

Email:    barbora@bara-b.cz

IČO:     09879200

REZERVUJ SI SVOJI ZKOUŠKU

  Our products

  all the wonderful things we sell

  Nenašla jste své vysněné šaty?

  Chcete si je u mne nechat ušít a zajímá vás, jak celý proces probíhá?

  1) Na první společné schůzce mi řeknete svoji představu, pobavíme se o tom, co bude vaší postavě nejlépe vyhovovat a slušet. Po vybrání vhodného materiálu vám zašlu předběžnou kalkulaci.

  Rovnou si vezmu vaše míry a v případě vašeho zájmu a zaplacení zálohy objednám materiál a připravím pro vás střih na míru.

  2) Na druhé zkoušce již vyzkoušíme sestehované oblečení. Nyní proběhne ta nejdůležitější část- dokonale upravím střih přesně na vše míry, aby vše sedělo, jak má. Tady se ubere, tady se přidá. Díky takto upravenému střihu pak budou svatební šaty tvarovat vaši postavu a samotné zdobení již bude maličkostí.

  3) Na třetí zkoušce ladíme u svatebních šatů detaily– krajku, lemování, doplňky. Po úpravě délky šatů je pravděpodobné, že příště již bude hotovo.

  4) Pokud vše sedí, jak má, nyní vám předám hotové svatební šaty připravené ve vaku. V případě složitějších modelů tuto zkoušku ještě věnujeme detailům.

  Není výjimkou, že se celý proces protáhne a zkoušek je i více. Proto je počet zkoušek hlavně u svatebních šatů různý a je nutné počítat s delším časovým rozestupem před svatbou.

  Pokud potřebujete šaty řešit rychleji a nebo těsně před svatbou (těhotenství, redukce váhy, bydlíte dále od Brna), není to pro mne problém, vše se dá individuálně domluvit.

  SVATEBNÍ ŠATY

  Svatební šaty je dobré řešit až půlroku dopředu. S nevěstou procházíme mnoha fázemi od zkušebního střihu, přes ladění detailů, až po dokonale padnoucí šaty.

  Důležité je také vybrat vhodný materiál, který vždy konzultuji s vámi. Vybírám vždy kvalitní svatební materiály vhodné pro daný model, aby vše sedělo na míru a cítila jste se v nich skvěle.

  U svatebních šatů je zpravidla více zkoušek, protože tento proces je delikátní a není dobré něco uspěchat. Pokud však potřebujete z různých důvodů šaty rychle, nebo odložit jejich dodělání na poslední chvíli, není problém se domluvit. Stačí mne kontaktovat.

  CO SI VZÍT NA ZKOUŠKY?

  Nejlepší je vždy prádlo tělové barvy a podprsenka, kterou budete mít pod šaty. Tvar se někdy může změnit a šaty pak nebudou sedět. To samozřejmě neplatí, pokud budou mít šaty všité vycpávky. Pokud budete pod šaty řešit stahovací prádlo, je dobré si jej nosit sebou.

  Boty jsou také velmi důležité, ale nemusíte je mít hned na prvních zkouškách. Délka šatů se řeší až později. Pokud budete boty v průběhu svatebního dne měnit, počítejte s tím, že se může změnit i délka sukně a můžete si pak na sukni šlapat. Výměnou bot se může změnit i silueta a celkové vyznění designu modelu.

  Doprovod je důležité vybírat správně. Doporučuji si sebou vzít vždy toho, kdo je naladěn na vaši vlnu a řekne vám, co vám sluší a co ne laskavým způsobem. Pokud si nejste jistá, raději si sebou neberte nikoho. Vy budete model nosit a je jen na vás, jak bude vypadat. Hlavně se v něm cítit skvěle.

  Ke svatebním šatům a dalším modelům nabízím ušití či vyrobení doplňků

  – závoj, kabátek, fascinátor, podvazky, …

  – kravata, motýlek

  – šatičky pro malé děti

  – šaty pro družičky, šaty pro svatební matky

  Máte speciální představu o vašich šatech, kalhotách, či dalším modelu? Nebo si chcete nechat navrhnout model ode mne?

  Výborně!

  Miluji výzvy a v galerii nebo na IG naleznete rozličné typy šatů na míru, které jsem šila.

  Jste žena plných tvarů a bojíte se, že nenajdete to, co hledáte?

  Nemusíte se bát. Mám mnoho zkušeností, jak to zvládnout tak, aby vše zůstalo na svém místě a každý vám složil poklonu.

  Svatební šaty

  od 20 000kč

  luxusní materiály
  na míru
  originální design
  moje doporučení
  společná diskuze
  ručně šité
  osobní přístup
  družičky, maminky

  od 5 000kč

  na míru
  moje doporučení
  originální design
  ručně šité
  kvalitní materiály
  osobní přístup
  ostatní

  k nacenění

  kvalitní materiály
  ručně šité
  osobní přístup