Láska, krása, svatební šaty…

Láska, krása, svatební šaty…
26. 7. 2018 barbora
In Svatební šaty

Proč svatební šaty?

Už když jsem studovala oděvku, snem asi každé z nás, bylo šít svatební šaty. Co může být krásnějšího a naplňujícího, než splnit ženě její přání o dokonalých svatebních šatech?

Měla jsem štěstí. Svoji praxi jsem dělala u Míši a Zuzky- holky studovaly stejný obor jako já a už při škole začaly šít svatebky. Jsem ráda, že se jim to rozjelo, a dnes už musí nevěsty i odmítat. Díky nim dnes umím víc věcí, než jsem se mohla na škole naučit.

www.kabelkovaoplocka.cz

 

Baví mě celý proces, který s nevěstou prožívám. Od prvotní představy, přes výběr látek, až po krásné fotky ze svatby.

Na ručně šitých svatebních šatech vidím velké plus: nevěstě vše sedne a nemusí se bát, že by se v nich v den D cítila špatně. Navíc k nim má úplně jiný vztah a i toto dělá její den nezapomenutelným.

SVATBY miluji. Sejdou se dvě rodiny, které spolu  snad poprvé prožijí celý den. Novomanželé jsou středem pozornosti. Atmosféra plná lásky zasáhne každého- od malé družičky až po babičku s dědečkem. Připomenou si svoji svatbu a oči se jim naplní hvězdičkami.

Ano, jsem sentimentální a když svatby fotíme, nejednou se mi stane, že brečím. Připoutat se k druhému člověku, kterého miluji, je přeci krásné.

Comments (0)

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*